O nas

O nas

Miseczki kokosowe dla każdego

Witaj w naszym małym świecie, gdzie współistnieją piękno razem z ekologią. Jesteśmy zespołem ludzi, którzy z poświęceniem dążą do ulepszenia środowiska i w konsekwencji jakości Twojego życia. Naszym celem jest dostarczyć przepiękne produkty codziennego użytku wykonane z organicznych materiałów takich jak skorupka kokosa, czy też drewna palmowego.

Poprzez naszą działalność angażujemy się w ochronę naszego środowiska dla nadchodzących pokoleń naszych dzieci. Mając to z tyłu głowy poszukujemy produktów, wykonanych z materiałów wspierających ideę less waste. Wszystkie produkty naszych zaprzyjaźnionych rzemieślników są tworzone z pasją i troską o detale.

Dołącz do nas i przekonaj się, jak to jest mieć coś, co nie tylko wspaniale wygląda, ale także chroni naszą planetę.

Piękne ręcznie wykonane produkty

Małe nawyki, które robią różnicę

Naszą wizją jest dostarczanie produktów, które nie tylko będą pięknie wyglądać, ale także będą promować less waste i pozytywnie wpływać na środowisko.
Wszystko dla naszej planety

W eko-koko.pl oferujemy szereg produktów pochodnych z palmy kokosowej.

Naszym celem jest stworzenie marki jak najbardziej przyjaznej dla środowiska.

Dlaczego palma kokosowa?

Palma kokosowa jest ucieleśnieniem idei less waste. Każda część tej rośliny jest użyteczna, więc nic się nie marnuje. Nawet korzenie palmy są wykorzystywane do produkcji środków na problemy trawienne, farby i wiele innych. W języku malajskim palma kokosowa nazywana jest „pokok seribu guna”, co oznacza „drzewo o tysiącu zastosowań”. I rzeczywiście, wszechstronność tego drzewa jest zaskakująca.

Najbardziej znanym produktem w naszych regionach są orzechy kokosowe, z których można uzyskać wiórki kokosowe, mleko, olej, mąkę, cukier, miód i wiele innych produktów spożywczych. Rzadko spotykane na sklepowych półkach drewno palmowe jest twarde i trwałe oraz ma niewielką skłonność do pękania. Można z niego budować domy lub tworzyć różne produkty codziennego użytku. Włókna kokosowe są bardzo trwałe, więc nic dziwnego, że znalazły tak wiele zastosowań. Od solidnych wycieraczek po wodoodporne liny na statki.

Wybraliśmy praktyczne akcesoria do domu wykonane z drewna palmowego, ponieważ są trwałe i piękne, o niepowtarzalnym, egzotycznym charakterze. Jednak nie poprzestajemy na tym.
W naszym asortymencie znajdziesz miski z łupin orzecha kokosowego, mydełka i wycieraczki.

Jeśli dzielisz z nami tę pasję zapraszamy do przetestowania naszych produktów.

Starannie wyselekcjonowane produkty z myślą o naszej planecie
Scroll to Top

Używamy plików cookies w celu optymalizacji naszej witryny i naszych serwisów. Polityka plików cookies